Slovo ředitele

"Od základu vybudovat prosperující developerskou firmu - to není něco, co se podaří každý den. Společnost PSJ INVEST nevznikla zásahem nějaké vyšší moci, je to výsledek tvrdé a zodpovědné práce. Práce, která navíc musí přinášet kvalitní výsledky, protože jenom dobré výsledky naše klienty skutečně zajímají.

Naším cílem je stále více posilovat své postavení na trhu kancelářských, obchodních a bytových ploch. Získávat stále lepší pozici v rozvoji průmyslových, distribučních i obchodních areálů. Zajistit dostatečné zdroje pro rozšiřování působnosti ve vybraných regionech i v zahraničí. A navíc jako doplňující činnost developmentu zahajujeme provádění strategických a finančních akvizic.

Chceme se jedinečným způsobem podílet na vytváření prostředí s cílem trvalého zvyšování kvality života. Umíme vystihnout a profesionálně naplnit potřeby zákazníků, komplexně zvládneme na náročných trzích i nejsložitější projekty v oblasti výstavby a developmentu.

Prvním bodem naší firemní vize se stala profesionalita.Stejnou důležitost má ale pro obchodní partnery takéserióznost, protože jen spolupráce se seriózní společností umožňuje dlouhodobé plánování a tím i prosperitu. Tím, že naše společnost vždy splní dané slovo či závazek, dáváme našim klientům pocit jistoty. Těmito třemi základními principy se za všech okolností snažíme naplňovat naše motto. To je vyjádřeno už v názvu společnosti:

PSJ - profesionalita, serióznost, jistota."

Martin Jaroš, předseda představenstva

zpět na úvod více o psj invest
Video